Επαφές

Επικοινωνία μαζί μας

 Οι υπηρεσίες και οι συναλλαγές της εταιρείας πραγματοποιούνται από νέους, ειδικευμένους και δημιουργικούς υπαλλήλους, οι οποίοι είναι στη διάθεσή σας από 9:00 - 18:30 η ώρα, επτά ημέρες την εβδομάδα.  Σε ορισμένες  περιπτώσεις, σε περίπτωση αιτήματος εκ μέρους σας, έχουμε την δυνατότητα να σας εξυπηρετήσουμε και εκτός ωραρίου εργασίας. 

Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ

  Toni Zlatkov –   Ο Γενικός Διευθυντής 
 (+359) 888 / 203 303
 sofautoboss@sofauto.bg



ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΝΑ
Елеонора ЦаковаEleonora Tsakova  – Ο Μάνατζερ του Εμπορικού Τμήματος
(+359) 889 / 599 912 
etsakova@sofauto.bg

 

ΝΤΙΛΕΡ Ι.Χ. ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

 

Стефан СтаменовMiroslav Atanasov – Ο Μάνατζερ Ι.Χ. αυτοκινήτων
(+359) 887 / 555 997
sales@sofauto.bg

FΤΜΗΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ / ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Адриан ЗлатковAdrian Zlatkov - Ο Μάνατζερ του Τμήματος Εξωτερικού Εμπορίου / Παραγγελιών
(+359) 889 / 203 503 
azlatkov@sofauto.bg 

 



Мирослав Митков Miroslav Mitkov – ντίλερ στο Τμήμα Εξωτερικού Εμπορίου
(+359) 889 / 599 902
mmitkov@sofauto.bg

 

 

Дечо Папазов Decho Papazov – ντίλερ στο Τμήμα Εξωτερικού Εμπορίου
(+359) 886/203 103 dpapazov@sofauto.bg

Апостол Гандев Apostol Gandev – ντίλερ στο Τμήμα Εξωτερικού Εμπορίου
(+359) 888/698 899 agandev@sofauto.bg

Станислава Генова Stanislava Genova – ο διοργανωτής των ταξιδιών 
(+359) 889 / 044 044
stanigenova@sofauto.bg

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ-ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Penka Todorova Panka Todorova – ο Μάνατζερ επί των οικονομικών (+359) 889/066 066 ptodorova@sofauto.bg

Proletina Yaneva Proletina Yaneva –  ο επιθεωρητής
(+359) 886 / 604 191
yaneva@sofauto.bg

Мария Кънинска Mariya Kaninska –Ο Μάνατζερ Ασφαλειών και Απαιτήσεων 
(+359) 885 / 007 464
Tel: (+359)2 / 962 22 12 
Fax: (+359)2 / 401 90 09
m.kaninska@sofauto.bg

 

Екатерина ФилиповаEkaterina Filipova – ο προϊστάμενος του Λογιστηρίου
(+359) 889/100 748
Tel: (+359)2 / 962 22 12 
Fax: (+359)2 / 401 90 09
efilipova@sofauto.bg

 

Бети Иванчева Beti Ivancheva – ο λογιστής
Tel.(+359) 888/100 836
bivancheva@sofauto.bg

ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ

 

 

ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ

ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΣΟΦΑΥΤΟ Ε.Π.Ε. [SOFAUTO OOD] 

Τράπεζα: : Eurobank Bulgaria EAD

BIC: BPBIBGSF 

Λογαριασμός σε BGN: BG94 BPBI 7940 1004 3006 02 

Λογαριασμός σε USD: BG68 BPBI 7940 1104 3006 01 

Λογαριασμός σε EUR: BG06 BPBI 7940 1404 3006 01

Τράπεζα: : Unicredit Bulbank 

BIC: UNСRBGSF

Λογαριασμός σε BGN: BG27UNCR7000000SOFAUTO

Λογαριασμός σε EUR: BG32UNCR7000077SOFAUTO

 

BANK ACCOUNTS SOF.AM.LEASING LTD 

Τράπεζα: Eurobank Bulgaria EAD 

BIC: BPBIBGSF 

Λογαριασμός σε: BG41 BPBI 7940 1069 0088 01 

Λογαριασμός σε: BG23 BPBI 7940 1469 0088 01

Τράπεζα: Unicredit Bulbank AD

BIC: UNCRBGSF

Λογαριασμός σε: BG82UNCR70001520331004

Λογαριασμός σε EUR: BG44UNCR70001520331009

 

 

ΣΟΦΑΥΤΟ ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ Ε.Π.Ε. [SOFAUTO AVANGARD OOD] – ΜΕΓΑΡΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – Κέντρο καλλωπισμού των αυτοκινήτων

Διεύθυνση: Σόφια, πόλη των Φοιτητών [Studentski Grad], οδός Καθ. Ιβ. Στράνσκι [Prof Iv. Stranski Str.],  πίσω πλευρά του Μεγάρου των Χειμερινών Αθλημάτων [Zimen Dvorets]

(+359) 885 / 597 996 

tel: (+359)2 / 962 39 55, 

fax: (+359)2 / 962 39 55 

email: sofauto_avangard_zd@abv.bg 

SOFGARDEN LTD

(+359)2 / 962 13 10
sales@sofauto.bg

 

ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ, ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΘΈΛΕΤ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ, ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Ή ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΜΑΣ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΤΕ ΣΤΟ e-mail: sofautoboss@sofauto.bg , Ή ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΤΕ ΣΤΟ (+359) 888/203 303 ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!


Δείτε τη Sofauto σε χάρτη μεγαλύτερου κλίμακα