İletişim

Şirketteki hizmetler ve işlemler haftanın yedi günü boyunca saat 9:00 – 18:30 arasında hizmetinizde bulunan genç, kalifiye ve yaratıcı çalışanlar tarafından yerine getirilmektedir. Belirli durumlarda, tarafınızdan sunulan taleplerde size mesai saatleri dışında da hizmet verebilecek durumdayız.  

MÜDÜR 

  Toni Zlatkov –   Genel Yönetici 
 (+359) 888 / 203 303
 sofautoboss@sofauto.bg



TİCARİ BÖLÜM
Елеонора ЦаковаEleonora Tsakova  – Ticari Bölüm Yöneticisi
(+359) 889 / 599 912
etsakova@sofauto.bg

 

BİNEK OTOMOBİLLER SORUMLUSU

Стефан СтаменовМiroslav Atanasov – Binek otomobiller yöneticisi
(+359) 887 / 555 997
sales@sofauto.bg

 

DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ / SİPARİŞLER

Адриан ЗлатковAdrian Zlatkov - Dış ticaret bölümü / Siparişler yöneticisi 
(+359) 889 / 203 503 
azlatkov@sofauto.bg 

 



Мирослав Митков Miroslav Mitkov – dış ticaret bölümü sorumlusu
(+359) 889 / 599 902
mmitkov@sofauto.bg



Дечо Папазов Decho Papazov – dış ticaret bölümü sorumlusu
(+359) 886/203 103 dpapazov@sofauto.bg

Апостол Гандев Apostol Gandev – dış ticaret bölümü sorumlusu
(+359) 888/698 899 agandev@sofauto.bg

Станислава Генова Stanislava Genova – seyahatler organizatörü
(+359) 889 / 044 044
stanigenova@sofauto.bg

 

 

 

 

 

 

 

 

MALİ İŞLER – MUHASEBE BÖLÜMÜ

Penka Todorova Panka Todorova – Mali işler yöneticisi (+359) 889/066 066 ptodorova@sofauto.bg

Proletina Yaneva Proletina Yaneva –  Supervisor  
(+359) 886 / 604 191
yaneva@sofauto.bg

Мария Кънинска Mariya Kaninska – Sigortalar ve alacaklar yöneticisi
(+359) 885 / 007 464
Tel: (+359)2 / 962 22 12 
Fax: (+359)2 / 401 90 09
m.kaninska@sofauto.bg

 

Екатерина ФилиповаEkaterina Filipova – baş muhasebeci
(+359) 889/100 748
Tel: (+359)2 / 962 22 12 
Fax: (+359)2 / 401 90 09
efilipova@sofauto.bg

 

Бети Иванчева Beti Ivancheva – muhasebeci 
Tel.(+359) 888/100 836
bivancheva@sofauto.bg

İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜ 

 

 

BANKA HESAPLARI

SOFAVTO OOD BANKA HESABI  

BANK : Eurobank Bulgaria EAD

BIC: BPBIBGSF 

BGN hesabı: BG94 BPBI 7940 1004 3006 02 

USD hesabı: BG68 BPBI 7940 1104 3006 01 

EUR hesabı: BG06 BPBI 7940 1404 3006 01

Banka : Unicredit Bulbank 

BIC: UNСRBGSF

BGN hesabı: BG27UNCR7000000SOFAUTO

EUR hesabı: BG32UNCR7000077SOFAUTO

 

BANK ACCOUNTS SOF.AM.LEASING LTD 

Banka: Eurobank Bulgaria EAD 

BIC: BPBIBGSF 

BGN hesabı: BG41 BPBI 7940 1069 0088 01 

EUR hesabı: BG23 BPBI 7940 1469 0088 01

Banka : Unicredit Bulbank AD

BIC: UNCRBGSF

Account in BGN: BG82UNCR70001520331004

Account in EUR: BG44UNCR70001520331009

 

 

SOFAVTO AVANGARD OOD – ZİMEN DVORETZ (kış sarayı) – oto kozmetik merkezi 

Adres : Sofya, Studentski grad, ul. “Prof. d-r İv. Stranski”, “Zimen dvorets” arkası

(+359) 885 / 597 996 

tel: (+359)2 / 962 39 55, 

fax: (+359)2 / 962 39 55 

email: sofauto_avangard_zd@abv.bg 

SOFGARDEN LTD

(+359)2 / 962 13 10
sales@sofauto.bg

 

SAYIN MÜŞTERİLER, HİZMETLERİMİZ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ, ÖNERİLERİNİZİ VE MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ BİLDİRMEK İSTEMENİZ DURUMUNDA sofautoboss@sofauto.bg ELEKTRONİK POSTA ADRESİNİ KULLANMANIZ VEYA (+359) 888/203 303 TELEFON NUMARASINI ARAMANIZ RİCA OLUNUR. SİZİ BEKLİYORUZ !  


Sofavto’yu daha büyük haritada göster